Informacje dotyczące płatności za zakupy w naszym sklepie :

  • Przelewem online: płatność za pośrednictwem serwisu internetowego Paynow
    Serwis Paynow umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu płatności Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.
  • Płatność kartą (Visa, Mastercard): po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Paynow w celu dokonania płatności. , Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności.
mastercard_visa
  • Paypal : Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.Płatność jest zazwyczaj rejestrowana w przeciągu kilku minut, a Twoje zamówienie zostanie natychmiast przetworzone.Pamiętaj, że zgadzasz się na warunki użytkowania PayPal i ich procesy.
  • Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie sklepu taniewycieraczki.pl pod adresem
    Czaple 197a
    80-298 Gdańsk.

W wybranych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej zamówień

Wszystkie zamówienia realizowane są w walucie Polskiego Złotego (PLN)

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu). Z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.